Potencja

Co zrobić kiedy do sypialni wkradła się nuda?

Nie zależnie od tego, czy para ma ze sobą długoletni staż, czy też dopiero partnerzy się poznają, do sypialni może wkraść się nuda lub rutyna. Wówczas seks nie będzie już z ekscytacją wyczekiwany, a każde zbliżenie, będzie jedynie obowiązkiem. Nie mniej jednak, każdy z partnerów powinien czerpać z seksu maksimum przyjemności, a także radości i poczucie bliskości z drugą osobą. Rutyna może skutecznie to zabić i sprawić, że pożądanie znacznie opadnie, a stosunki staną się prawdziwą rzadkością. Fantazje seksualne ma każdy z nas, być może ich spełnienie i zmiana pewnych nawyków sprawi, że do naszej sypialni na nowo zawita żar miłości i pożądania?

Urozmaicenia w sypialni

Żadnym nowym odkryciem nie będzie to, że by zacząć wprowadzać zmiany w sypialni, najlepiej jest zacząć od rozmowy z partnerem lub partnerką. Nagłe niespodzianki, jednych mogą zachwycić u drugich zaś wywołać wściekłość. Jeśli więc chcecie przetestować nowe pozycje, przeprowadzić erotyczne scenki i gry, a być może zdecydować się na pewne gadżety w sypialni, najlepiej porozmawiać z partnerem lub partnerką i ustalić podstawowe zasady i reguły wprowadzania pewnych unowocześnień. Warto także ustalić hasło bezpieczeństwa i mimo że może zabrzmieć to czysto stereotypowo, pozwoli uniknąć nieporozumień, w przypadku całkowitego puszczenia wodzy fantazji. Tego typu znak, będzie sygnałem, że nasz partner nie przepada za tego typu aktywnością i najlepiej będzie jej zaprzestać. Warto także poznać swoje najgłębsze erotyczne fantazje seksualne i podzielić się nimi z drugą połówką. Sama rozmowa, może stanowić duże urozmaicenie, a w przypadku obopólnej zgody partnerów, można przystąpić do ich realizacji.

Nie bój się eksperymentów

Seks jest momentem, w którym każde z partnerów powinno odczuwać maksymalną bliskość ze sobą i bliskość swojego ciała. Jednak jak wiadomo, każdy będzie lubił co innego i każdy będzie inaczej reagował na poszczególne bodźce. Jednak podczas igraszek w łóżku, warto pozwolić sobie na odrobinę eksperymentów, a mowa tutaj zarówno o mężczyźnie jak i kobiecie. Okazuje się, że w sypialni, niektórzy unikają tego na co naprawdę mają ochotę, z obawy przed tym, że nie spodoba się to partnerowi bądź partnerce. Oczywiście, nie wszystko na raz i nie wszystko od razu. Gra wstępna- tak chętnie pomijana przez wielu panów, jest idealnym momentem, na odkrycie tego, na co możemy sobie pozwolić podczas zbliżenia. Wówczas możemy przetestować wiele rodzajów aktywności seksualnej. Możemy próbować stymulować partnera bądź partnerkę delikatnym podgryzaniem, a także pieszczotami okolic intymnych, przy czym musimy bacznie obserwować jego lub jej reakcję. Jeśli będzie ona pozytywna na dany bodziec, jest to sygnał na to, że możemy posunąć się o krok dalej, jeśli nie będzie ona dawała drugiej połówce rozkoszy, warto przestać i spróbować czegoś innego.

Jak ona i on mogą urozmaicić seks własną inicjatywą?

Jak zaskoczyć w łóżku ją a jak jego? Okazuje się, że większość kobiet w swoich fantazjach jest zdominowana przez silnego i pewnego siebie mężczyznę. Porozmawiaj więc z partnerką, na temat nieco odważniejszych zabaw, które możecie wprowadzić do sypialni. Może jednak, twoja partnerka woli bardziej romantyczne i delikatne chwile uniesień? Możesz więc pozytywnie ją zaskoczyć, wprowadzając do sypialni magiczny i romantyczny nastrój. Jak ty możesz zaskoczyć jego? Panowie w większości są wzrokowcami. Seksowna bielizna z pewnością pobudzi ich zmysły, ale możesz porozmawiać ze swoim partnerem o różnego rodzaju kostiumach i przebraniach, które z pewnością na nowo rozpalą w was pożądanie.